משקה איזוטוני 12 יח' - POWERADE  |  חטיף חלבון ,10 יחידות - USN TRUST CRUNCH  |  אבקת חלבון כשרה לפסח 2024- POWERTECH-PURE WHEY HD  |  אבקת חלבון כשרה - POWERTECH-PURE WHEY HD  |  אבקת חלבון - SUPER EFFECT ONE WHEY  |  אבקת חלבון דיימטייז - DYMATIZE ELITE 2.3 kg  |  DYMATIZE - SUPER MASS GAINER 5.4 KG אבקת גיינר דיימטייז  |  
ברוך הבא
  מוצרים בסל הקניות שלך
 

       
        

תוספי מזון מומלצים

דף הבית >> מאמרים >> תוספי מזון מומלצים

תוספי מזון מומלצים לעוסקים בפעילות גופנית

לצד עליית המודעות לשמירה על כושר וטיפוח הגוף, זוכים גם תוספי תזונה לספורטאים להכרה ולתנופה. למעשה, השוק המקומי משופע בתוספי תזונה מומלצים הנבדלים זה מזה במרכיביהם, יעילותם , מינונם, מחיריהם וייעודם. חשוב לציין כי תוספי התזונה נועדו עבור מגוון רחב של מטרות, ושיש להבין מהו התוסף הנכון והיעיל ביותר עבורכם. חברת אקס – בודי מציעה לכם מגוון עשיר ומקיף של תוספי מזון מומלצים, ביניהם אבקות חלבון, אבקות לעלייה במסה (גיינרים), קריאטינים, תוספים שורפי שומן, חומצות אמינו  וחומצות אמינו מסועפות BCAA. החברה מעסיקה צוות מקצועי ואדיב שישמח לייעץ ולכוון אתכם בבחירת התוסף הנכון.

מהם תוספי תזונה לספורטאים

תוספי תזונה כשמם כן הם, מוצרים המיועדים להתווסף לתזונה הכללית ולשפר אותה, אך בהחלט לא להחליפה. תוספי המזון מעניקים לגוף את המרכיבים הדרושים לו, מסייעים באיזונו ושומרים על בריאותו. תוספי תזונה לספורטאים הינם תוספים המותאמים ספציפית לצרכים הייחודים והשונים של קבוצה זו, אך מיועדים לא רק לספורטאים מקצועיים אלא לכל מי שעוסק בפעילות גופנית קבועה, שוטפת ורצינית. תוספי התזונה לספורטאים נועדו למגוון מטרות וביניהן הגדלת מסת השריר, דחיית עייפות, המסת תאי שומן, זירוז קצב התאוששות הגוף בתום אימון, שמירה על הגוף, שיפור ביצועי המתאמן וחידוד הריכוז. להן מספר תוספי מזון מומלצים המבוססים על רכיבים שונים ומיועדים למגוון מטרות.

אבקות חלבון מי גבינה

חלבונים הינם הבסיס לבניית שרירים, ומכיוון שעבור פיתוח הגוף נדרשות כמויות גדולות במיוחד של מזון, מרבית הספורטאים בימינו מעדיפים להיעזר בתוספי אבקות חלבון. אחד הסוגים המבוקשים והנפוצים ביותר של אבקות חלבון הן אלו המבוססות על מי גבינה, שהינן עשירות בחומצות אמינו, בעלות הערך הביולוגי הגבוה ביותר מבין כל סוגי המזונות, ונספגות ביעילות ובמהירות בגוף. בתוך כך, רוב אבקות החלבון המבוססות מי גבינה מכילות חלבון איזולאט משובח העשיר בחומצות אמינו משלובות וגלוטמין, ומסייע בהגדלת נפח השריר בזמן קצר.

גיינרים להעלאת מסת השריר

גיינרים הינם תערובת של חלבונים ,פחמימות איכותיות, חומצות אמינו, ויטמינים ומינראלים, ובחלק מהמוצרים אף נכללים בתערובות חומצות שומן חיוניות, קריאטין וגלוטמין. מדובר בשייק עשיר בקלוריות, חלבונים ופחמימות איכותיות המסייע בהגדלת נפח השריר בקלות ומהירות, כמו כן קיימים גיינרים המשמשים כתחליף לארוחה. דוגמא לתוסף גיינר איכותי הנמכר על ידי חברת אקס- בודי הינו סופר מאס גיינר של חברת דיימטייז, המאושר ומפוקח על ידי מנהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA), ואף ידוע בטעמו ובאיכותו. תוסף זה אינו מכיל גלוטן, תורם לעליית מסת השריר מבלי להעלות את אחוזי השומן בגוף, ומורכב מחלבוני מי גבינה, קזאין וחלבון ביצה. זאת בנוסף על גלוטמין, קריאטין
וסוגים של ויטמינים ומינראלים חיוניים ואיכותיים.

 
  
SSL
פייסבוק


                                                                                                                                                                                        לייבסיטי - בניית אתרים