משקה איזוטוני 12 יח' - POWERADE  |  חטיף חלבון ,10 יחידות - USN TRUST CRUNCH  |  אבקת חלבון כשרה - POWERTECH-PURE WHEY HD  |  אבקת חלבון - SUPER EFFECT ONE WHEY  |  אבקת חלבון דיימטייז - DYMATIZE ELITE 2.3 kg  |  DYMATIZE - SUPER MASS GAINER 5.4 KG אבקת גיינר דיימטייז  |  
ברוך הבא
  מוצרים בסל הקניות שלך
 

       
        

אבקות חלבון מומלצות

דף הבית >> מאמרים >> אבקות חלבון מומלצות

אבקות חלבון מומלצות לשיפור יכולות גופניות

האם ידעתם כי אבקות חלבון מומלצות במיוחד לספורטאים ומתאמנים מתחילים? אבקות אלו מיועדות להעלאת יכולות המתאמן בתחומי ספורט רבים, כגון כדורגל, אומנויות לחימה, רכיבת אופניים, שחייה ובחדר הכושר. ואולם,על מנת שהאבקות יסייעו לגוף, ישפרו את ההישגים ולא יגרמו נזק, יש להשתמש באבקות חלבון מומלצות ובאופן מושכל.

שימוש נכון באבקות חלבון

אבקות חלבון מומלצות לשימוש בשילוב עם תוכנית כושר מקצועית ודיאטה תומכת ומתאימה, אחרת רבים הסיכויים שלא יתהוו שינויים בגוף. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי אבקות חלבון הינן דלות בקלוריות, ועל מנת להעלות את מסת השריר יש לצרוך יותר קלוריות מאלו שמוציאים במהלך האימון. בתוך כך, חשוב לדעת שקיימים מספר סוגים עיקריים של אבקות חלבון, ושלכל סוג תכונות ייחודיות משלו.

המלצות עבור אבקות חלבון המבוססות על מי גבינה

חלק ניכר מאבקות החלבון מבוססות בעיקר על חלבונים המופקים ממי גבינה, שהינם מסיסים במים ונספגים בגוף במהירות. יחסית למזונות עשירי חלבון אחרים אבקות אלו הינן דלות בשומן רווי, כולסטרול וסוכר, ועשירות בחומצות אמינו החיוניות לגוף. על פי רוב ניחנות האבקות בטעם איכותי ומגוון, ומטרתן העיקרית היא לבנות את רקמות השריר. ואולם, חשוב לצרכן בהתאם לכמות החלבון היומית המומלצת לאדם, ולא מייד לפני תחילת האימון. אחת מאבקות החלבון המומלצות שמבוססות על מי גבינה הינה זו של חברת דיימטייז המיוצרת בארה"ב ומשמשת ספורטאים מקצועיים בכל רחבי העולם. האבקה מוצעת במגוון טעמים ומכילה חלבוני איזלולאט איכותיים שמופקים בסטנדרטים הגבוהים ביותר מחלבון מי גבינה, עם כמות גדולה של חומצות אמינו וגלוטמין המסייעים בהגדלת נפח השריר בזמן קצר. יש לציין כי האבקה פשוטה לשימוש ואינה מלווה בתופעות לוואי או באי נוחות.

המלצות עבור אבקות חלבון מבוססות קפאין

מחקרים מובילים בעשור האחרון גילו קשר ישיר בין שימוש באבקות חלבון מבוססות קפאין, ובין שיפור בביצועי המתאמן והגברת רמת האנרגיה בגוף. קפאין הינו חומר ממריץ המצוי במקורות מזון ושתייה, וכן בתוספים סינטטיים אשר התגלו כיעילים יותר לספיגתו בגוף. מוצרים על בסיס קפאין נמצאו יעילים במיוחד לפעילות גופנית הדורשת השקעת מאמץ לאורך זמן, כמו רכיבת אופניים ורצי מרתון. כמו כן, רבים סבורים כי הקפאין תורם להתאוששות הגוף לאחר פעילות גופנית מאומצת. דוגמא לאבקת חלבון מומלצת מבוססת קפאין הינן כמוסות של חברת פאוורטק ניוטרישיין, המהוות תוסף ייחודי שמגביר את יכולות האנרגיה, הריכוז והערנות, מעלה את סיבולת הגוף ומזרז שריפת שומנים. התוסף מתאים לספורטאים ולאנשים הנדרשים לתפקד במצבים של תשישות ועייפות קשה.
אבקת חלבון עשירה בקפאין היא DYMATIZE - ELITE קפה מוקה

אבקות חלבון מומלצות נוספות

מלבד אבקות חלבון איכותיות על בסיס מי גבינה וקפאין, חברת אקס-בודי מציעה ללקוחותיה אבקות חלבון העשירות בחומצות אמינו, ומסייעות בהעלאת נפח השרירים ודחיית התעייפותם. זאת בנוסף על אבקות חלבון עשירות בחומצות אמינו מסועפות התורמות לבניית רקמת השריר. לבסוף, יש לציין כי שוק אבקות החלבון בארץ שופע במוצרים, ולכן חשוב לרכוש מוצרים של חברות ידועות ומומלצות.

 
  
SSL
פייסבוק


                                                                                                                                                                                        לייבסיטי - בניית אתרים