חטיף חלבון ,10 יחידות - USN TRUST CRUNCH  |  אבקת חלבון כשרה לפסח 2024- POWERTECH-PURE WHEY HD  |  אבקת חלבון כשרה - POWERTECH-PURE WHEY HD  |  אבקת חלבון - SUPER EFFECT ONE WHEY  |  אבקת חלבון דיימטייז - DYMATIZE ELITE 2.3 kg  |  DYMATIZE - SUPER MASS GAINER 5.4 KG אבקת גיינר דיימטייז  |  
ברוך הבא
  מוצרים בסל הקניות שלך
        
        

אבקות חלבון כשרות

דף הבית >> מאמרים >> אבקות חלבון כשרות

אבקות חלבון כשרות לפיתוח הגוף והכושר

המודעות לבריאות גופנית ולשמירה על כושר, מחלחלת לכל שכבות האוכלוסייה, וביניהן גם למגזר הדתי והמסורתי. למשתייכים למגזרים אלו חשוב לדעת כי כיום יצרני תוספים רבים מתאימים את עצמם לצרכיהם הספציפיים, ומציעים בין היתר אבקות חלבון כשרות.

התפתחות אבקות החלבון הכשרות בארץ

פיתוחו של הכושר הגופני מהווה בימינו חלק מההווי הישראלי, מגמה הבאה לידי ביטוי בפתיחתם של מכוני כושר רבים, ובעליית המודעות לצריכת אבקות חלבון ותוספי מזון על ידי ספורטאים. עד לא מזמן סבל תחום אבקות החלבון מהיעדר תעודות הכשר, דבר שמנע מספורטאים שומרי כשרות את השימוש במוצרים חיוניים אלו. ואולם, בעקבות הביקוש הגובר קיבלו חברות ישראליות וזרות עבור חלק ממוצריהן תעודות הכשר רגילות, תעודת הכשר לאוכלי חלב עכום, ואף תעודות הכשר בד"צ.

מהי אבקת חלבון

חלבון הינו מרכיב עיקרי בתזונתם של בני האדם המגיע מהחי והצומח, כאשר המקור החי הינו עשיר בחומצות אמינו ונחשב לבעל ערך ביולוגי רב יותר. אבקות החלבון עצמן מכילות את כל חומצות האמינו הנחוצות לגוף, עם ריכוז גבוה של חלבונים טבעיים המגיעים ממקורות שונים ובעיקר מחלב, ולמעשה דומות בהרכבן לתוספי מזון לתינוקות אך בריכוז גבוה ועשיר יותר. כמו כן, קיימות אבקות חלבון המבוססות על חלבון ביצה אשר מכונות אלבומין, אבקות חלבון על בסיס קאזין ואבקות המכילות שילוב של מספר סוגי חלבונים. האבקות מוצעות כיום במגוון טעמים מצוינים כמו וניל, תות או שוקו, וכולן דלות בשומן, סוכר וכולסטרול. יחד עם זאת, חשוב לציין שכל סוג של אבקת חלבון מיועד לצרכים שונים, ולכן יש לבחור באבקה המסוימת המתאימה לצרכיכם.

לשם מה נחוצות אבקות חלבון

אבקות חלבון הינן תוסף מזון חיוני למתעמלים ולספורטאים המבקשים לפתח את גופם ולשפר את כושרם באופן בטוח, ומהוות את אבני הבניין הדרושות לגוף. השילוב של פעילות גופנית ביחד עם צריכה שוטפת של אבקות חלבון מחזק את השרירים ומסייע בבניית מסת שריר, דואג לחילוף חומרים גבוה ותורם לחיזוק המערכת החיסונית של הגוף.

אבקות חלבון כשרות ומומלצות

אבקות חלבון על בסיס מי גבינה או איזולט המועדפות על ספורטאים רבים בארץ ובעולם. תוספים איכותיים אלו עשירים בחומצות אמינו הנחוצות לבניית מסת השריר במאמץ קצר או ארוך, וכמו כן מסייע להתאוששות ולשיקום השרירים לאחר מאמץ.

 
  
SSL
פייסבוק


                                                                                                                                                                                        

לייבסיטי - בניית אתרים